Staráme se. To je náš úkol.
Potřebujete nás rychle kontaktovat?
Nejrychleji to jde přes elektronický formulář.
Napsat zprávu
27. 4. 2018
Ředitel Správy uprchlických zařízení MV ocenil zástupce spolupracujících měst a obcí

(GALERIE) Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra uspořádala 26. dubna již počtvrté setkání zástupců Ministerstva vnitra a měst a obcí, na jejichž území se nacházejí střediska SUZ MV. Ředitel SUZ MV Pavel Bacík na setkání ocenil představitele místních samospráv a poděkoval jim za vstřícnost a spolupráci při plnění úkolů SUZ MV spojených s naplňováním migrační a azylové politiky České republiky. / celý článek

Vyplňte prosím kontaktní formulář

Vyplňte prosím všechny povinné údaje

/ Údaje s * jsou povinné

Víte o zajímavé akci která se děje u vás v kraji? Kontaktujte nás, rádi na ní upozorníme.
6. 12. 2018
Ředitel SUZ MV se zúčastnil mezinárodní konference EPRA v Bruselu

Ředitel SUZ MV Pavel Bacík se spolu s kolegy zúčastnil mezinárodní konference European Platform of Reception Authorities (EPRA) v Bruselu.

4. 12. 2018
SUZ MV se podílí na řešení bezpečnostní situace v Mladé Boleslavi

K řešení bezpečnostní otázky v Mladé Boleslavi přispěje zkušenostmi z Koordinačního centra Kvasiny v Rychnově nad Kněžnou a službami nově otevřeného Centra na podporu integrace cizinců pro Středočeský kraj i SUZ MV.

10. 6. 2017
Výlet do Orlických hor

Dne 10. června 2017 jsme se s žadateli o azyl z PoS Kostelec nad Orlicí vydali na pěší výlet do Orlických hor. Autobus nás vyvezl na Šerlich, odkud jsme šli na nejvyšší vrchol Orlických hor - Velkou Deštnou. Zde jsme posvačili a pokračovali do Luisina údolí. Pro nepřízeň počasí - bouřka, déšť a krupobití, jsme byli nuceni vrátit se zpět do kiosku na Velké Deštné, kde jsme se schovali. Zpět jsme se vraceli po stejné trase, a ze Šerlichu pokračovali v prohlídce na druhé straně u Masarykovy chaty a v okolí polských hranic. I když nám počasí moc nepřálo, výlet se všem moc líbil.

Nenašli jste potřebné informace? Ozvěte se nám, pokusíme se vám pomoci