Staráme se. To je náš úkol.
Potřebujete nás rychle kontaktovat?
Nejrychleji to jde přes elektronický formulář.
Napsat zprávu
16. 1. 2019
SUZ MV je generálním poskytovatelem integračních služeb již dva roky

Již dva roky, přesně od 16. ledna 2017, je Správa uprchlických zařízení MV generálním poskytovatelem integračních služeb. Den před tímto výročím proběhlo bilanční setkání, kterého se účastnili představitelé SUZ MV a naši partneři - všichni poskytovatelé integračních služeb z řad neziskových organizací, zástupci UNHCR pro Českou republiku a odboru azylové a migrační politiky Ministerstva vnitra ČR. / celý článek

Vyplňte prosím kontaktní formulář

Vyplňte prosím všechny povinné údaje

/ Údaje s * jsou povinné

Víte o zajímavé akci která se děje u vás v kraji? Kontaktujte nás, rádi na ní upozorníme.
4. 2. 2019
CPIC pro Středočeský kraj přispívá k řešení bezpečnostní otázky na Mladoboleslavsku

V rámci spolupráce na řešení bezpečnostní otázky na Mladoboleslavsku zorganizovalo Centrum na podporu integrace cizinců (CPIC) pracovní setkání, v jehož rámci byla řešena především problematika zaměstnávání cizinců a jejich integrace na Mladoboleslavsku.

25. 1. 2019
Ministerstvo vnitra: Situace v oblasti migrace v ČR je dlouhodobě stabilní

Ministerstvo vnitra vydalo pravidelnou souhrnnou zprávu o migraci za IV. čtvrtletí roku 2018. Tato zpráva obsahuje informace o stavu migrace jak na území ČR, tak v Evropě. V rámci České republiky jsou uvedeny statistiky legálně pobývajících cizinců a data týkající se mezinárodní ochrany. Situace v Evropě se zaměřuje na počty osob migrujících v rámci tří největších migračních tras – východní, centrální a západní středomořské trasy.

10. 6. 2017
Výlet do Orlických hor

Dne 10. června 2017 jsme se s žadateli o azyl z PoS Kostelec nad Orlicí vydali na pěší výlet do Orlických hor. Autobus nás vyvezl na Šerlich, odkud jsme šli na nejvyšší vrchol Orlických hor - Velkou Deštnou. Zde jsme posvačili a pokračovali do Luisina údolí. Pro nepřízeň počasí - bouřka, déšť a krupobití, jsme byli nuceni vrátit se zpět do kiosku na Velké Deštné, kde jsme se schovali. Zpět jsme se vraceli po stejné trase, a ze Šerlichu pokračovali v prohlídce na druhé straně u Masarykovy chaty a v okolí polských hranic. I když nám počasí moc nepřálo, výlet se všem moc líbil.

Nenašli jste potřebné informace? Ozvěte se nám, pokusíme se vám pomoci