Staráme se. To je náš úkol.
Potřebujete nás rychle kontaktovat?
Nejrychleji to jde přes elektronický formulář.
Napsat zprávu
27. 6. 2023
Výroční zpráva SUZ MV za rok 2022

O činnosti naší organizace za uplynulý rok se dočtete ve výroční zprávě za rok 2022. Najdete zde nejen popis naší činnosti, strukturu a poslání, ale i statistická data, údaje o zaměstnancích a finanční zprávu, včetně výsledků finančních, vnitřních a vnějších kontrol a auditů. / celý článek

Vyplňte prosím kontaktní formulář

Vyplňte prosím všechny povinné údaje

/ Údaje s * jsou povinné

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE – CPIC DOMAŽLICE

Nabízíme příležitost pro šikovné sociální pracovníky, kteří by se chtěli profilovat v oblasti cizinecké problematiky.

Jsme malý tým, naším hlavním zájmem a cílem je řešení životních situací, se kterými přicházejí naši klienti do Centra na podporu integrace cizinců v Domažlicích a okolí.

Hledáme posilu, jejíž hlavní pracovní náplní bude přímý kontakt s klienty. V Centru panuje velmi přátelská atmosféra, a proto bychom mezi sebe rádi přijali aktivního člověka se smyslem pro týmovou spolupráci.

Co bude náplní Vaší práce?

Jaké znalosti a dovednosti by Vám neměly chybět?

Co Vám můžeme nabídnout my?

Předpokládaný nástup: ihned/ případně dle domluvy.

Pracoviště: Paroubkova 228, Domažlice. 

Pracovní poměr na dobu určitou – jedná se o zástup za MD/RD.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete nám prosím svůj životopis a motivační dopis prostřednictvím e-mailu na adresu: kariera@suz.cz.

Budeme se těšit!

A kdo jsme?

Centra na podporu integrace cizinců (CPIC) byla založena v roce 2009 Správou uprchlických zařízení Ministerstva vnitra a aktuálně nás najdete už na 14 místech v 10 krajích.

V našich Centrech se zabýváme, jak i z našeho názvu vyplývá, dlouhodobou podporou integrace cizinců do majoritní společnosti. Pro naše klienty – cizince, kteří na území ČR pobývají dlouhodobě a legálně – poskytujeme sociální, právní a psychosociální poradenství, zajišťujeme kurzy českého jazyka a tlumočnické služby, připravujeme nejrůznější kurzy, provozujeme vzdělávací, kulturní a společenské akce. Prostě se jim snažíme co nejvíce život v ČR a začlenění do naší společnosti zjednodušit.

Bližší informace o naší práci se dozvíte na www.integracnicentra.cz a o naší organizaci zase na www.suz.cz.


* Více o odborné způsobilosti k výkonu povolání sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb. se dočtete v odkaze zde. 

 

Nenašli jste potřebné informace? Ozvěte se nám, pokusíme se vám pomoci