Staráme se. To je náš úkol.
Potřebujete nás rychle kontaktovat?
Nejrychleji to jde přes elektronický formulář.
Napsat zprávu
27. 6. 2023
Výroční zpráva SUZ MV za rok 2022

O činnosti naší organizace za uplynulý rok se dočtete ve výroční zprávě za rok 2022. Najdete zde nejen popis naší činnosti, strukturu a poslání, ale i statistická data, údaje o zaměstnancích a finanční zprávu, včetně výsledků finančních, vnitřních a vnějších kontrol a auditů. / celý článek

Vyplňte prosím kontaktní formulář

Vyplňte prosím všechny povinné údaje

/ Údaje s * jsou povinné

VEDOUCÍ PŘIJÍMACÍHO STŘEDISKA RUZYNĚ – PRAHA 6

Hledáte novou pracovní výzvu v top managementu? Přihlaste se do výběrového řízení na pozici vedoucího Příjímacího střediska Ruzyně.

Přijímací středisko (PřS) Ruzyně se nachází v areálu mezinárodního letiště Václava Havla a slouží k ubytování nově příchozích žadatelů o mezinárodní ochranu, a to až do doby ukončení základních vstupních procedur: identifikace totožnosti, zahájení řízení o udělení mezinárodní ochrany, vstupní pohovor a sociální šetření, předepsaná vstupní zdravotní prohlídka. PřS není možné volně opustit. Je zde poskytováno ubytování, strava, základní hygienické potřeby a lékařská péče a žadatelé mají k dispozici sociální a psychologické služby a mohou se účastnit volnočasových aktivit.

Jaké znalosti a dovednosti by Vám neměly chybět?

Co bude náplní Vaší práce?

Co Vám můžeme nabídnout my?

Nástup: dle dohody

Adresa pracoviště: Aviatická 1017/2, Praha 6 – Ruzyně (Letiště Václava Havla)

Pracovní poměr jmenováním do funkce na dobu určitou 1 rok s 3měsíční zkušební dobou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Pokud vás tato nabídka zaujala, pošlete svůj životopis a motivační dopis prostřednictvím e-mailu kariera@suz.cz do 31. 1. 2024:

Budeme se těšit!

Čím se vlastně ve Správě uprchlických zařízení Ministerstva vnitra zabýváme?

Jsme praktickým realizátorem části migrační a integrační politiky státu. Mezi hlavní naše činnosti patří provoz přijímacích středisek, pobytových středisek, integračních azylových středisek, zařízení pro zajištění cizinců a Center na podporu integrace cizinců. Jsme rovněž generálním poskytovatelem integračních služeb v rámci Státního integračního programu.

Více o práci naší organizace se můžete dočíst na www.suz.cz.

 

Nenašli jste potřebné informace? Ozvěte se nám, pokusíme se vám pomoci