Staráme se. To je náš úkol.
Potřebujete nás rychle kontaktovat?
Nejrychleji to jde přes elektronický formulář.
Napsat zprávu
27. 6. 2023
Výroční zpráva SUZ MV za rok 2022

O činnosti naší organizace za uplynulý rok se dočtete ve výroční zprávě za rok 2022. Najdete zde nejen popis naší činnosti, strukturu a poslání, ale i statistická data, údaje o zaměstnancích a finanční zprávu, včetně výsledků finančních, vnitřních a vnějších kontrol a auditů. / celý článek

Vyplňte prosím kontaktní formulář

Vyplňte prosím všechny povinné údaje

/ Údaje s * jsou povinné

KOORDINÁTOR/KA CPIC- PLZEŇ

Do menšího plzeňského týmu hledáme aktivní kolegyni či kolegu s týmovým duchem a všeobecným rozhledem. Klientské věci zajišťují sociální pracovníci, s klienty – cizinci – tak většinou nepřijdete do přímého styku.  Vy se zapojíte do organizace a realizace aktivit, projektů, plánování a prezentace Centra.

Co bude náplní Vaší práce?

Jaké znalosti a dovednosti by Vám neměly chybět?

Co Vám můžeme nabídnout my?

Předpokládaný nástup: ihned / případně dle domluvy.

Adresa pracoviště: Americká 39/8, 301 00 Plzeň 3.

Pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok s 3měsíční zkušební dobou s možností dalšího prodloužení.

Pokud vás tato nabídka zaujala, pošlete nám prosím svůj životopis a motivační dopis prostřednictvím pracovního portálu  z prokliku: 

KOORDINÁTOR/KA – CPIC PLZEŇ – PŘIHLÁŠENÍ

Budeme se těšit!

A čím se zabýváme?

Centra na podporu integrace cizinců (CPIC) byla založena v roce 2009 Správou uprchlických zařízení Ministerstva vnitra a aktuálně nás najdete už na 14 místech v 10 krajích.

V našich Centrech se zabýváme, jak i z našeho názvu vyplývá, dlouhodobou podporou integrace cizinců do majoritní společnosti. Pro naše klienty – cizince, kteří na území ČR pobývají dlouhodobě a legálně – poskytujeme sociální, právní a psychosociální poradenství, zajišťujeme kurzy českého jazyka a tlumočnické služby, připravujeme nejrůznější kurzy, provozujeme vzdělávací, kulturní a společenské akce. Prostě se jim snažíme co nejvíce život v ČR a začlenění do naší společnosti zjednodušit.

Bližší informace o naší práci se dozvíte na www.integracnicentra.cz a o naší organizaci zase na www.suz.cz.

 

Nenašli jste potřebné informace? Ozvěte se nám, pokusíme se vám pomoci