Staráme se. To je náš úkol.
Potřebujete nás rychle kontaktovat?
Nejrychleji to jde přes elektronický formulář.
Napsat zprávu
27. 4. 2018
Ředitel Správy uprchlických zařízení MV ocenil zástupce spolupracujících měst a obcí

(GALERIE) Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra uspořádala 26. dubna již počtvrté setkání zástupců Ministerstva vnitra a měst a obcí, na jejichž území se nacházejí střediska SUZ MV. Ředitel SUZ MV Pavel Bacík na setkání ocenil představitele místních samospráv a poděkoval jim za vstřícnost a spolupráci při plnění úkolů SUZ MV spojených s naplňováním migrační a azylové politiky České republiky. / celý článek

Vyplňte prosím kontaktní formulář

Vyplňte prosím všechny povinné údaje

/ Údaje s * jsou povinné

OPĚT K NÁM ZAVÍTALI ZDRAVOTNÍ KLAUNI

Dne 10. června 2017 nás v PoS Koste- lec nad Orlicí navštívili Zdravotní klauni.

Připravili si pestrý program a aktivity, do kterých zapojily i naše děti. Na konci vystoupení dostal každý nafouknutý balo- nek v podobě zvířátka, květiny nebo meče. Všichni odcházeli spokojení a s úsměvem na tváři.

Víte o zajímavé akci která se děje u vás v kraji? Kontaktujte nás, rádi na ní upozorníme.
6. 12. 2018
Ředitel SUZ MV se zúčastnil mezinárodní konference EPRA v Bruselu

Ředitel SUZ MV Pavel Bacík se spolu s kolegy zúčastnil mezinárodní konference European Platform of Reception Authorities (EPRA) v Bruselu.

4. 12. 2018
SUZ MV se podílí na řešení bezpečnostní situace v Mladé Boleslavi

K řešení bezpečnostní otázky v Mladé Boleslavi přispěje zkušenostmi z Koordinačního centra Kvasiny v Rychnově nad Kněžnou a službami nově otevřeného Centra na podporu integrace cizinců pro Středočeský kraj i SUZ MV.

10. 6. 2017
Opět k nám zavítali zdravotní klauni

Dne 10. června 2017 nás v PoS Kostelec nad Orlicí navštívili Zdravotní klauni. Připravili si pestrý program a aktivity, do kterých zapojily i naše děti. Na konci vystoupení dostal každý nafouknutý balonek v podobě zvířátka, květiny nebo meče. Všichni odcházeli spokojení a s úsměvem na tváři.

Nenašli jste potřebné informace? Ozvěte se nám, pokusíme se vám pomoci