Staráme se. To je náš úkol.
Potřebujete nás rychle kontaktovat?
Nejrychleji to jde přes elektronický formulář.
Napsat zprávu
29. 3. 2018
Opuštěné děti běženců se vrátily k rodičům

Ve čtvrtek, 28. března 2018 v odpoledních hodinách, došlo ve společném česko-německém pracovišti Petrovice - Bahratal k emotivnímu setkání. Pracovníci německého dětského domova předali irácké matce děti (3 a 11 let), které byly před dvěma týdny nalezeny opuštěné na vlakovém nádraží v Německu. Tomuto aktu však předcházel složitý proces vyšetřování a mezinárodního vyjednávání. / celý článek

Vyplňte prosím kontaktní formulář

Vyplňte prosím všechny povinné údaje

/ Údaje s * jsou povinné

ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK/-CE SKUPINY PŘÍJMU – ZZC BĚLÁ POD BEZDĚZEM

Požadujeme:

  • min. úplné střední vzdělání s maturitou nejlépe se sociálním zaměřením
  • znalost práce s MS Office
  • multikulturní toleranci
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny)
  • organizační dovednosti a schopnost pracovat samostatně v zátěži
  • komunikativní znalost cizích jazyků výhodou

Nabízíme:

  • samostatnou a odpovědnou práci
  • platové zařazení PT 8 dle NV 341/2017 Sb. + příplatky za směnnost a neurozátěž
  • osobní příplatek
  • výhody zaměstnance organizační složky státu
  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • fond kulturních a sociálních potřeb
  • stravování, případně ubytování v místě pracoviště
  • nabízíme Multi-sport kartu
  • možnost využití zvýhodněných mobilních tarifů pro členy rodiny
    5 dnů indispozičního volna, 5 týdnů dovolené apod.

Pracovní náplň:

  • vedení administrativy související s příchodem, pobytem a odchodem klientů ze zařízení
  • podíl na správě informačních databází
  • spolupráce s dalšími státními institucemi, zejména Policií ČR a nevládním sektorem
  • Předpokládaný nástup dle dohody.

U vybraných uchazečů je součástí výběrového řízení psychologické vyšetření, které se uskuteční na psychologickém pracovišti MV v Praze.

Jestli vás naše nabídka zaujala zašlete životopis a motivační dopis na rvyskocil@suz.cz

Nenašli jste potřebné informace? Ozvěte se nám, pokusíme se vám pomoci